Na noworodki i starsze dzieci oddziałuje mnóstwo bodźców z otoczenia, dlatego ważne, aby zadbać o możliwie najlepsze warunki do snu. Śpiworek La Millou zalicza się do właściwych wyborów ze względu na zastosowane materiały i inne cechy sprzyjające wypoczynkowi maluchów. Dla najmłodszych idealny jest otulacz La Millou wpływający na poczucie pełnego odprężenia.

Dlaczego warto kupić śpiworek i otulacz La Millou?

 

  •          Bezpieczeństwo i komfort – śpiworek La Millou, a przede wszystkim otulacz La Millou sprawia, że dziecko podczas snu czuje się tak samo jak w brzuchu mamy. Zyskuje pełne poczucie bezpieczeństwa, ale też komfortu dzięki starannemu owinięciu, który jednak nie krępuje ruchów.

 

  •          Specjalna konstrukcja – powoduje, że otulacze La Millou dopasowują się do ciała dziecka i do jego ruchów. Dziecko trzyma rączki blisko ciała, dzięki czemu też nie jest w stanie podrapać sobie buzi, ale może swobodnie zmieniać pozycję. Śpiworek La Millou również został stworzony z myślą o wygodzie dziecka.

 

  •          Materiały przyjazne dla skóry – śpiworek La Millou i otulacz La Millou są uszyte z miękkich materiałów o odpowiedniej oddychalności, które zapewniają odpowiednią temperaturę podczas snu i wypoczynku. Są też antyalergiczne.

 

  •          Piękna kolorystyka i ciekawe nadruki – utrzymane w delikatnych barwach otulacze La Millou pozytywnie oddziałują na wzrok dziecka. Śpiworek La Millou cieszy starsze dzieci ze względu na wspaniałe rysunki, które przenoszą je w bajkowy świat. La Millou dba o najmniejsze detale, dzięki czemu oferowane produkty są niezastąpione. 

otulacz La Millou,śpiworki La Millou

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów