Kocyk przydaje się podczas zabaw na kanapie, jak i na podłodze, ale przede wszystkim stanowi okrycie, które dzieci uwielbiają. Wspaniałe koce La millou doskonale chronią przed chłodem i zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Maluchy uwielbiają chować się pod kocami La Millou ze względu na przyjemne dla ciała materiały. Kocyki La Millou doskonale spełniają swoją rolę w chłodne dni w domu i poza nim.

Dlaczego warto kupić kocyk La Millou?

 

  •          Komfort wypoczynku i snu – dzięki kocom La Millou dzieci mają zapewnioną odpowiednią temperaturę, a ich miękkość sprawia, że czują się bezpiecznie i błogo. Po prostu kocyki dla dzieci La Millou działają na nie relaksująco, co wpływa na szybsze zasypianie i lepszy wypoczynek.

  •          Dwustronny z materiałów wysokiej jakości – kocyk La Millou z jednej strony jest uszyty z bawełny, a z drugiej pokrywa go miękki plusz, który dzieci kochają. Kocyki La Millou są delikatne dla wrażliwej skóry.

  •          Unikalne wzornictwo – niepowtarzalne nadruki w postaci samochodzików, jednorożców, barwnych plam i innych motywów powodują, że koce La Millou przyciągają wzrok. Kolorowe kocyki dla dzieci La Millou wpływają pozytywnie na rozwój wzroku maluchów.

  •          Przydatne w wielu sytuacjach – wielofunkcyjne koce La millou można używać w rozmaitych sytuacjach. Oryginalny kocyk La Millou przyda się w domu, gdy dziecko układa się do snu, ale też podczas zabaw lub oglądania bajek. Jest nieoceniony na spacerze i podczas podróży. Warto mieć go zawsze w samochodzie lub zabierać do autokaru czy pociągu. 

Do wyboru są ponadto kocyki light La Millou, które odznaczają się większą lekkością, ponieważ nie zawierają wypełnienia. 

kocyki La Millou,koce La Millou ,Kocyk La Millou

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów