Każde dziecko lubi zabawki. Już od najmłodszych lat szukamy czegoś, co sprawi, że będziemy mogli cieszyć się chwilą. Jedną z najciekawszych, najbardziej popularnych i najbardziej uwielbianych przez dzieci zabawek jest kura babci dany. Kura La Millou, polskiej firmy z branży dziecięcej, to poduszka dla dzieci i nie tylko, w kształcie kury. Jest więc idealnym prezentem dla każdego malucha, pod każdą szerokością geograficzną.

Poduszka kurka jako przytulanka, poduszka pod główkę i dekoracja


La Millou kura to niezwykła zabawka dla noworodków. Została uszyta z miękkiego i delikatnego velvetu, dzięki czemu nie tylko jest bardzo przyjemna w dotyku, ale także bezpieczna dla zdrowia malucha. Poduszka kura może służyć do wielu rzeczy. Jest znakomita jako przytulanka, ale także jako poduszka pod główkę maleństwa. Kura poduszka może pełnić funkcję poduszki do karmienia niemowląt. Jednocześnie jest poduszką relaksacyjną dla kobiet w ciąży, a zawdzięcza to swojemu kształtowi (rogal). Kura do karmienia La Millou doskonale sprawdzi się więc u każdej mamy. Jest trwała i przewiewna. Może służyć w podróży i w domu. Kurka babci dany jest niezwykle uniwersalna. Może służyć nie tylko dziecku, ale także rodzicom jako podkładka pod laptopa, w podróży jako zagłówek albo w domu jako ozdoba. Mała i duża kura babci dany została wykonana z najwyższej jakości materiałów, posiada delikatne, miłe w dotyku, wypustki oraz okazały grzebień. Nie zawiera elementów wystających i niebezpiecznych, dzięki czemu jest bezpieczna dla zdrowia każdego malucha.


Kura babci dany, zarówno jako poduszka do karmienia, jak i jako zabawka doskonale sprawdzi się w każdym domu. Jest swoistym fenomenem, niezwykle popularna wśród dzieci i ich rodziców. La Millou kura babci dany jest niezastąpiona, a przez swoją funkcjonalność wykorzystywana przez wiele osób, nie tylko małe dzieci. Jest to poduszka całkowicie bezpieczna, która zapewni komfort i radość naszym pociechom. 

Kura Babci Dany by La Millou

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 90 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 90 elementów