Butelka ze smoczkiem to jeden z niezbędnych elementów dziecięcej wyprawki. Przydaje się ona zawsze i wszędzie, gdy trzeba nakarmić wiecznie głodne i spragnione pyszności maleństwa. To właśnie z myślą o nich, tych najmniejszych i wymagających najczulszej opieki oraz troski, nasz sklep oferuje bardzo szeroki asortyment produktów.

Szczególnie warta polecenia jest butelka ze smoczkiem w kształcie sutka, której ergonomiczny kształt przystosowany jest do buzi niemowlaka, aby mógł on ssać smoczek tak, jak sutek mamy – butelkę tę z pewnością docenią rodzicielki, choć nie tylko. Taka butelka z pewnością ułatwi podawanie pokarmu tak mamie, jak i maleństwu, sprawiając, iż rytuał karmienia stanie się jeszcze bardziej zbliżający i budujący więź. To doskonały pomysł na prezent dla przyszłej mamy – z pewnością okaże się bardzo przydatny.

Butelka z miękkim smoczkiem to doskonała propozycja dla maluchów, nie przepadających za butelkami w ogóle – miękkość materiału, z którego wykonano smok, odpowiada większości dzieci. Butelka ze smoczkiem kauczukowym z kolei wspaniale sprawdzi się jako narzędzie do trenowania umiejętności ssania i podgryzania.

Butelka z anatomicznym smoczkiem znakomicie dostosowuje się do potrzeb maleństwa, co pozwala na dobrych kilka chwil puścić płacz w niepamięć. To wręcz butelkowy klasyk, który śmiało można nazwać odpowiednikiem modowej małej czarnej – absolutne must have każdego malucha.

Butelki ze smoczkiem dla dzieci

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 96 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 96 elementów