Śliniaczki dla niemowląt to absolutny must have z kilku powodów. Po pierwsze, dziecko ubrane w niebywale stylowy śliniak z rękawami wygląda sto razy bardziej uroczo, niż bez. Po drugie, śliniaczki dla niemowląt to absolutne koło ratunkowe wszystkich dziecięcych stylizacji – począwszy od tych domowych, na co dzień, a na wyjściowych i eleganckich kończąc. Śliniaczek doskonale sprawdza się w sytuacjach awaryjnych, gdy trzeba prędko ratować ubranie przed zachlapaniem lub przed ulaniem się dziecku. Jest to zatem niezbędne akcesorium, które każda troskliwa mama powinna posiadać w garderobie swego maleństwa – i to zdecydowanie więcej niż jedną sztukę, gdyż jednego można być pewnym: nigdy nie będzie tak, iż nie wykorzystamy wszystkich, gdyż zapotrzebowanie na nie nieustannie rośnie.

Barwny śliniak fartuszek będzie bardzo gustowną i stylową propozycją dla każdej dziewczynki, ale nie tylko. Nie bójmy się przełamywać krzywdzących stereotypów i zaopatrzymy także naszych synów w kolorowe śliniak do karmienia. Śliniaki to podstawa niemowlęcej garderoby, która przez pierwszy okres życia dziecka jest wręcz niezbędna. Warto zatem mieć ich zdecydowanie więcej, niż kilka sztuk.

Dla tych maluchów, które wyjątkowo upodobały sobie plucie wodą bądź innymi płynami, doskonałym rozwiązaniem będą śliniaki wodoodporne. Nie tylko zapewnią wysoki komfort użytkowania, ale z pewnością zdobędą serca wszystkich matek, które nie nadążają z wykonywaniem prania swoich pociech. Z kolei śliniaki do karmienia doskonale sprawdzą się w sytuacji, gdy nasz pociecha ma gorszy dzień i nie chce z nami współpracować przy podawaniu pokarmu. Pokochajmy więc śliniaki i sprawmy, by naszemu dziecku nigdy ich nie zabrakło – odwdzięczy się nam ogromną radością, a każdy posiłek stanie się dla obu stron prawdziwą przyjemnością.

Śliniaczki dla dzieci i niemowląt

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów