Talerzyki dla niemowląt to akcesorium tyleż urocze, co praktyczne. Jego obecność w kuchni wyraźnie podkreśla, iż dziecko ma prawo i powinno czuć się pełnoprawnym domownikiem – nawet jeśli jego aktywność życiowa ogranicza się do jedzenia i spania, a interakcje z otoczeniem do wydawania głośnych, płaczących dźwięków. Talerzyk dla niemowlaka ułatwi nam, rodzicom, rozplanowywanie posiłku dla naszego maleństwa oraz sprawi, iż nie będziemy musieli mocować się z ciężkimi talerzami, odpowiednimi dla dorosłych. Jedną z ciekawych propozycji zastawy dla milusińskich jest miseczka do karmienia niemowląt. Jest to absolutnie przydatna rzecz, gdyż pozwala na wydzielanie pożywnej porcji jedzenia dokładnie takiej, jaką potrzebuje nasz maluch.

Miseczki dla niemowląt charakteryzują się najwyższą jakością wykonania; tworzywo, z którego zostały wykonane, to silikon spożywczy – nie musimy się zatem obawiać o bezpieczeństwo naszego maluszka. Różnorodność zdobień oraz szeroka paleta barw sprawia, iż możemy przebierać w dostępnych wzorach – tak, by zdecydować się na wariant kolorystyczny pasujący najbardziej do naszego maleństwa. Możemy być pewni, że miseczki do karmienia niemowląt na stale zagoszczą w naszej kuchni, stając się elementem więcej niż przydatnym.

Maluchy z pewnością zainteresują żywe barwy dedykowanych im naczyń, co sprawi, iż karmienie stanie się zdecydowanie łatwiejsze, gdyż naturalnie przyciągniemy uwagę dziecka barwną zastawą. Jako uzupełnienie miseczki doskonale sprawdzi się silikonowy talerzyk z podkładką – umożliwi bowiem utrzymanie w jednym miejscu zawartości, a wiemy dobrze, jak kreatywne potrafią być dzieci, które uwielbiają wręcz zabawy jedzeniem. Taki element sprawi, iż jedzenie stanie się nie tylko codziennym rytuałem, ale przede wszystkim czymś, co sprawia nieopisaną radość mamie i dziecku.

Miseczki i talerzyki dla dzieci i niemowląt

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 317 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 317 elementów