Kubek Dodiy cup to wyjątkowy, unikalny produkt, który został stworzony z myślą o dzieciach oraz specjalnie dla dzieci. Perfekcyjnie sprawdza się  do nauki samodzielnego picia. Rekomendowany przez logopedów, kubek dla niemowląt Doidy cup sprawia, iż nauka samodzielności staje się jeszcze bardziej atrakcyjna w oczach dziecka.

Kategoria – kubeczek Doidy – oferuje wyjątkowo szeroką gamę produktów, tak, aby jak najdokładniej spełnić oczekiwania najważniejszego i najcenniejszego klienta, jakim jest dziecko. To właśnie z myślą o małych odkrywcach, wchodzących w nowe etapy życia oraz odkrywających każdego dnia swoją autonomię, proponujemy wszystkim rodzicom, troszczącym się o prawidłowy rozwój swojej pociechy, kubek do nauki picia Doidy. Ten wyjątkowy produkt sprawi, iż nauka codziennych, zwykłych czynności stanie się wyjątkowo prosta oraz jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Kubek Doidy  to bowiem narzędzie nieskomplikowane w użyciu, które każde dziecko będzie w stanie używać intuicyjnie.

Dzięki innowacyjnemu kształtowi przystosowanemu do maleńkich rączek kubeczek Doidy znacznie ułatwia przestawienie się z picia z butelki na „dorosły” kubek, szklankę bądź filiżankę. Kubeczki Doidy z pewnością pokochają zarówno maluchy, dla których korzystanie z tego rodzaju kubków okaże się zaskakująco łatwe, jak i ich mamy – które z pełną dumą będą mogły chwalić się nabyciem nowej umiejętności przez swoje maleństwo. Kubeczek ten jest zatem, o czym warto pamiętać, niezbędnym elementem, pozwalającym naszemu dziecku rozwijać się w zgodzie ze sobą oraz we własnym, wyjątkowym tempie. 

Kubek Doidy

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów