Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych w niemalże każdym zachowaniu oraz każdym możliwym zakresie. Jednego możemy być pewni –  maluchy są  niebywale bystre i uczą się w zastraszającym, zaskakująco szybkim tempie. Warto zatem sprezentować naszej pociesze, niezmiernie spragnionej posługiwania się sztućcami tak, jak my to robimy, ich dziecięcy, kolorowy odpowiednik. Każde dziecko z pewnością ucieszy perspektywa traktowania go jak „dorosłego”, do którego przecież całym sobą aspiruje, również pod względem zachowania.

Sztućce dla dziecka to produkt absolutnie fenomenalny, który małymi kroczkami wprowadza milusińskich w świat posługiwania się metalowymi sztućcami. Nie tylko pozwoli dziecku poczuć się jak dorosły; przede wszystkim daje nam, rodzicom, absolutną pewność, iż sztućce dla dzieci są bezpieczne, dostosowane do ich potrzeb oraz wieku. Każdego malucha zachwycą ponadto barwnymi elementami oraz trzonkami z sympatycznymi zwierzęcymi motywami. 

Bardzo dobrym rozwiązaniem są również sztućce dla niemowląt, ułatwiające podawanie posiłku każdej mamie. Ich prosta, gumowa konstrukcja sprawia, że są wyjątkowo wygodne w użyciu dla maluszka, nie drażniąc jego delikatnej buzi – a nam pozwolą na bezproblemowe karmienie maleństwa. Sztućce dla niemowlaka są zatem bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych mam, które pragną wprowadzić urozmaicenie do diety swojego dziecka. Także dla starszych brzdąców sztućce dziecięce są bardzo dobrym rozwiązaniem – spersonalizowane będą doskonałym elementem do szkolnych obiadów, pozwalając cieszyć się wyjątkowym posiadaniem własnego zestawu składającego się z noża i widelca.  Sztućce dla dzieci to również znakomity prezent dla dorastającego malucha jako zaproszenie do wkroczenia może nie tyle dorosłych, ile starszych – a każde dziecko na taką wiadomość zareaguje radosnym piskiem.

Sztućce dla dzieci

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 138 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 138 elementów