Pilnowanie dziecka jest zajęciem niezwykle trudnym i czasochłonnym. Najważniejszą rzeczą jest bezpieczeństwo, które chcemy zapewnić naszym dzieciom na każdym etapie ich życia. Ciężko być w dwóch miejscach jednocześnie, a młodzi rodzice często zmagają się z problemem braku czasu. W takich momentach każdy gadżet, który może ułatwić życie wydaje się być na wagę złota. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się elektryczne nianie.

Elektroniczna niania - wygodna kontrola snu dziecka

Niania elektroniczna jest urządzeniem, które pozwala na kontrolę dziecka z odległości. Zapewnia bezpieczeństwo, ale równocześnie daje komfort rodzicom. Dzięki niej możemy z powodzeniem zająć się codziennymi domowymi obowiązkami, jednocześnie nie tracąc z „oczu”, a właściwie z „uszu”, naszych milusińskich. Jakość niani elektrycznej musi być więc najwyższa, wszak powierzamy jej bezpieczeństwo naszych najbliższych. Seria niań elektronicznych marki Philips pozwala na komfort opieki nad dziećmi i zapewnia bezpieczeństwo, jakiego potrzebuje. Są to urządzenia o dużym zasięgu, zarówno w pomieszczeniu jak i poza nim.

Nianie elektroniczne wyposażone są w specjalny czujnik płaczu, którego dioda zapala się, gdy urządzenie wyczuje dźwięk wydawany przez dziecko. Dodatkowo niania posiada funkcję oszczędzania baterii, a zatem nie musisz obawiać się, że Twoje dziecko pozostanie bez opieki, gdy skończy się zasilanie. Dodatkowo elektryczna niania posiada system zapobiegający utracie zasięgu. Wyjątkowość niań elektronicznych od Philipsa koncentruje się na dodatkowych funkcjach. Urządzenia posiadają funkcję projektora oraz mają wgrane melodyjki, które usypiają dzieci i ułatwią ich zdrowy sen. Niania może pracować 18 godzin bez przerwy, a dodatkowo posiada czujnik kontroli wilgotności i temperatury, zatem Twoja pociecha jest pod stałą kontrolą.

Elektroniczna niania to bezpieczeństwo

Elektryczna niania to gwarancja bezpieczeństwa Twojego dziecka. Dzięki temu możesz spokojnie zająć się swoimi rzeczami i jednocześnie mieć baczenie na swoje dzieci. To wygoda, która nie odbywa się kosztem malucha. Jest to rozwiązanie niezbędne, jeżeli chcesz zachować trochę czasu na codzienne czynności, ale jednocześnie, by zawsze czuwać przy synu lub córce i być gotową, gdy tego potrzebują.

Elektroniczna niania

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów