Ochraniacze do łóżeczka to produkty, które powinny cechować się nader wszystko wysoką jakością wykonania oraz trwałością i solidnością. Właśnie te kryteria spełnia najnowsza kolekcja sklepu Cały dla mamy, której trzon stanowi ochraniacz do łóżeczka.

Ochraniacze na całe łóżeczko

Szeroką ofertę należy podzielić na kilka rodzajów ochraniaczy, które dedykowane są konkretnym konstrukcjom. Fundament propozycji wspomnianej na wstępie marki stanowi ochraniacz na całe łóżeczko – jest to rozwiązanie kompleksowe, a co z tym idzie- szalenie praktyczne i wygodne. Bogata oferta to także elementy składowe, które są niezbędne do spokojnego i bezpiecznego snu malca. Jednym z nich jest ochraniacz na szczebelki do łóżeczka, który gwarantuje zupełne poczucie bezpieczeństwa zarówno u mamy, jak i u jej pociechy. Alternatywnym rozwiązaniem są ochraniacze modułowe do łóżeczka, które cechują się uniwersalnością i świetnym stosunkiem jakości wykonania względem ceny.

Ochrona na szczebelki


Ochraniacz do łóżeczka dziecięcego stanowiący trzon wspomnianej kolekcji został stworzony z miękkiej oraz puszystej włókniny antyalergicznej, co jest ogromną zaletą produktu. Warstwę zewnętrzną tworzy dzianina o pięknym oraz eleganckim splocie – warto dodać, iż jest ona przyjemna w dotyku. Skoro jesteśmy już przy funkcjach estetycznych – nie sposób nie wspomnieć o niebanalnych rozwiązaniach w dziedzinie stylizacji.


Wysokiej klasy projektanci zadbali praktycznie o każdy detal kolekcji. Szeroka paleta barw oraz odcieni wespół z nietuzinkowymi rozwiązaniami z zakresu wzornictwa pozwoliły wykreować ochraniacze do łóżeczek dziecięcych, które poza przeznaczeniem stricte praktycznym stanowią także ogromny walor estetyczny wzbogacający wnętrze pokoju dziecięcego. Dzianina zastosowana w konstrukcji łatwo się pierze i szybko schnie, co ostatecznie powinno przekonać mamy mające na celu komfort oraz bezpieczeństwo swej pociechy.

Ochraniacze do łóżeczka

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów