Wakacje na łonie natury, spontaniczne wyjazdy plenerowe oraz weekendowe wypady poza miasto – to rewelacyjne sposoby na regenerację zarówno umysłu, jak i ciała. Problem pojawia się wówczas, gdy mamy pod opieką naszą pociechę. Co zrobić w takiej sytuacji? Nic straconego. Wystarczy skorzystać z najnowszej oferty sklepu internetowego – Cały dla mamy. Propozycja opiewa w łóżeczka turystyczne, które z pewnością zapewnią malcom spokojny sen i komfortowy wypoczynek w bliskich okolicznościach przyrody.

Łóżeczko turystyczne będące trzonem owej kolekcji może być ratunkiem nie tylko na wakacjach. Dzięki swej uniwersalności – produkt ten z powodzeniem stosować można w ogrodzie, na działce, a nawet w domu.  Czym charakteryzuje się wspomniane łóżko turystyczne dla dzieci? Oto odpowiedź.

Łóżko turystyczne dla niemowląt – kilka faktów

Produkty zgromadzone w przywołanej na wstępie kolekcji są przede wszystkim wyjątkowo lekkie – waga łóżek nie przekracza 2.5kg, zaś elastyczna i solidna zarazem forma po złożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca. Skoro jesteśmy przy składaniu i rozkładaniu warto dodać, iż oferowane przez renomowaną markę łóżko turystyczne dla dzieci można rozłożyć i złożyć w sposób banalny, co zajmuje maksymalnie 30s. Łóżko rozkłada się samoczynnie, zaś jego szkielet stanowią materiały wzmacniające, wygodny materac oraz moskitiera zapewniająca bezpieczeństwo przed uciążliwymi owadami.

W tytułowej kolekcji znaleźć można także łóżeczka turystyczne dla niemowląt, które powstały przy użyciu najwyższej jakości – bezpiecznych i sprawdzonych materiałów. Łóżko turystyczne dla niemowlaka poza swymi walorami technicznymi charakteryzuje się również wieloma zaletami estetycznymi. Nowoczesna konstrukcja została uzupełniona przez stylistów bogatą gamą barw, wzorów oraz form co gwarantuje szeroki wybór, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych smyków. Zapraszamy do zapoznania się z tą fenomenalną kolekcją. 

Łóżeczko turystyczne

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji