Wakacje na łonie natury, spontaniczne wyjazdy plenerowe oraz weekendowe wypady poza miasto – to rewelacyjne sposoby na regenerację zarówno umysłu, jak i ciała. Problem pojawia się wówczas, gdy mamy pod opieką naszą pociechę. Co zrobić w takiej sytuacji? Nic straconego. Wystarczy skorzystać z najnowszej oferty sklepu internetowego – Cały dla mamy. Propozycja opiewa w łóżeczka turystyczne, które z pewnością zapewnią malcom spokojny sen i komfortowy wypoczynek w bliskich okolicznościach przyrody. Łóżeczko turystyczne będące trzonem owej kolekcji może być ratunkiem nie tylko na wakacjach. Dzięki swej uniwersalności – produkt ten z powodzeniem stosować można w ogrodzie, na działce, a nawet w domu.  Czym charakteryzuje się wspomniane łóżko turystyczne dla dzieci?

Łóżko turystyczne dla niemowląt – kilka faktów

Produkty zgromadzone w przywołanej na wstępie kolekcji są przede wszystkim wyjątkowo lekkie – waga łóżek nie przekracza 2.5kg, zaś elastyczna i solidna zarazem forma po złożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca. Skoro jesteśmy przy składaniu i rozkładaniu warto dodać, iż oferowane przez renomowaną markę łóżko turystyczne dla dzieci można rozłożyć i złożyć w sposób banalny, co zajmuje maksymalnie 30s. Łóżko rozkłada się samoczynnie, zaś jego szkielet stanowią materiały wzmacniające, wygodny materac oraz moskitiera zapewniająca bezpieczeństwo przed uciążliwymi owadami.

W tytułowej kolekcji znaleźć można także łóżeczka turystyczne dla niemowląt, które powstały przy użyciu najwyższej jakości – bezpiecznych i sprawdzonych materiałów. Łóżko turystyczne dla niemowlaka poza swymi walorami technicznymi charakteryzuje się również wieloma zaletami estetycznymi. Nowoczesna konstrukcja została uzupełniona przez stylistów bogatą gamą barw, wzorów oraz form co gwarantuje szeroki wybór, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych smyków. Zapraszamy do zapoznania się z tą fenomenalną kolekcją. 

Każda dłuższa podróż wymaga od nas przemyślenia i zaplanowania kwestii związanych z noclegiem oraz drzemkami naszego dziecka. Jeśli planujemy całodzienny lub kilkudniowy pobyt poza domem - łóżeczko turystyczne jest gadżetem, który zdecydowanie się nam przyda, gwarantując bezpieczne i wygodne miejsce do spania dla malucha. Łóżeczko turystyczne dla dziecka powinno być łatwe do rozłożenia, a po złożeniu powinno zajmować niewiele miejsca. Należy zwrócić uwagę na jakość i miękkość materacyka, trwałość wszystkich elementów, wysokość brzegów łóżeczka oraz przewiewność zastosowanych materiałów. 

Łóżeczko turystyczne to spokojny sen dziecka

Nowoczesne łóżeczka turystyczne w niczym nie przypominają tych, które mieli do dyspozycji rodzice małych dzieci jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu. Konstrukcja jest lekka i bezproblemowa w składaniu i rozkładaniu (obie czynności z reguły nie zajmują więcej niż minutę) oraz może być przenoszona na ramieniu, w wygodnej torbie (w zestawie). Łóżeczko turystyczne stawia się bezpośrednio na podłodze, tekstylne brzegi zabezpieczają śpiącego malucha przed przypadkowym wypadnięciem z łóżeczka, a spód łóżeczka gwarantuje odpowiednią izolację od podłoża. Łóżeczko zostało wyposażone w komfortowy materac o odpowiedniej twardości, idealny dla dzieci od 6 do 18 miesiąca życia. Starsze dzieci będą mogły użytkować łóżeczko w celach zabawowych - pozwoli ono na stworzenie niewielkiej, maksymalnie bezpiecznej przestrzeni do zabawy na tarasie, łące czy na plaży. 

Ochrona przed słońcem i owadami

Dziecięce łóżeczko turystyczne sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu przewiewnego materiału oraz dodatkowej osłonce przeciwsłonecznej, która bloku do 93% promieniowania UVA i UVB - dziecko może drzemać w łóżeczku również na zewnątrz, podczas letnich, pełnych słońca dni. To nowoczesne łóżeczko turystyczne dla dziecka zostało ponadto wyposażone w rozpinaną moskitierę, która zabezpieczy śpiącego malucha przed owadami i ich ugryzieniami. 

Łóżeczka turystyczne dla dzieci i niemowlaka

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów