Najnowsza propozycja cenionej marki  - Cały dla mamy opiewa w poduszki w kształcie świnki La Millou. Kolekcja szturmem podbija współczesny rynek dzięki swej nietuzinkowości i szerokiej gamie rozwiązań. Jednym z największych atutów kolekcji – La millou świnka jest wysoka jakość wykonania. Materiały użyte w trakcie produkcji pochodzą od renomowanych dostawców i cechują się nader wysokim standardem. Skupienie uwagi na detalach i przywiązanie wagi do szczegółu to kolejne zalety mające istotny wpływ na jakość tytułowej kolekcji. Jej niekonwencjonalność polega również w dużej mierze na oryginalnych kształtach, które poza walorem estetycznym walnie przyczyniają się do funkcji prozdrowotnych.


Specjalnie zaprojektowany profil oraz niebanalny kształt poza walorem estetycznym ma znamienny wpływ na zdrowie dziecka. Konstrukcja poduszki idealnie wpasowuje się pod głowę oraz pozycją ciała śpiącej pociechy. Poduszka świnka La Millou została wypełniona - silikonowym antyalergicznym puchem, który zapewnia absolutne bezpieczeństwo i komfort. Na szczególną uwagę zasługuje ponadto trwałość i solidność, którą gwarantuje mocny szew i wysokiej klasy gatunek powłoki.


Skoro mowa o powłoce -  warto dodać, iż materiał jest wyjątkowo delikatny w dotyku, co zapewnia jeszcze większy komfort snu oraz wypoczynku. Wykończenie poduszki opiewa w miękkie uszka oraz zakręcony ogonek, co sprawia, że poduszka świnka La Millou może z powodzeniem być wykorzystywana jako przytulanka. W bogatej kolekcji warto zwrócić uwagę na obfitość barw, odcieni oraz wzorów, które sprawiają, że oferta –  poduszka świnka jest unikalna. Nowoczesne rozwiązania stylistyczne znakomicie wpasowują się zarówno w klasyczne przestrzenie, jak i te o usposobieniu nowoczesnym. Sprawdź najnowszą kolekcję marki Cały dla mamy już teraz – satysfakcja gwarantowana!

Podusia Sleepy Pig by La Millou

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów