Poduszka stabilizacyjna to innowacyjna formuła mająca na celu przede wszystkim bezpieczeństwo oraz zdrowie dziecka. Dotychczas tytułowy rodzaj poduszek stanowił swego rodzaju niszę, którą skutecznie zaburzyła najnowsza kolekcja popularnej marki Cały dla mamy. Profil poduszek został opracowany przez najwyższej klasy specjalistów, którzy przywiązywali wagę do nawet najdrobniejszych detali. Prozdrowotny kształt spełnia swą rolę znakomicie zarówno w łóżeczku, jak i w wózku zapewniając najwyższy komfort pociechy. Co łączy wszystkie warianty opiewające w tę unikalną kolekcję?

Poduszka stabilizacyjna Poofi dla niemowląt

Poduszki stabilizacyjne Poofi zostały zaprojektowane w sposób ułatwiający dziecku przystosowanie się do nowej, rozprostowanej pozycji ciała. Odpowiada za to kolebkowa – pół płodowa pozycja gwarantująca bezpieczeństwo i zdrowy wypoczynek. Poduszka stabilizacyjna dla noworodka z powodzeniem może być wykorzystywana również u nieco starszych dzieci, które ulegając szybkiemu rozwojowi także są narażone na zaburzenia związane z kręgosłupem.  Poofi – poduszka stabilizacyjna dzięki sprężystemu wypełnieniu idealnie dopasowuje się do kształtu głowy oraz pozycji ciała dziecka. Ale tytułowa kolekcja to nie tylko funkcje prozdrowotne – to także niebanalna stylistyka, która również zasługuje na uwagę.


Poduszka stabilizacyjna dla niemowląt używana jest w większości oddziałów neonatologicznych w Polsce dzięki rekomendacji ekspertów. W konsekwencji klienci sklepu mogą wybierać spośród wielu wariantów kolorystycznych. W bogatej ofercie znaleźć można również wiele unikalnych wzorów, które znakomicie uzupełnią wnętrze pokoju dziecięcego. Poduszka stabilizacyjna Poofi to doskonały wybór w atrakcyjnej cenie. Przekonało się o tym już kilkaset mam.

Poduszki stabilizacyjne

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów