Bogata kolekcja – Sen i poduszki La Millou angel wings dla dzieci to najnowsza propozycja renomowanej marki „Cały dla mamy”. W szerokim asortymencie znajdziemy poduszki w kształtach gwarantujących zdrowy i spokojny sen. Ich niekonwencjonalny kształt sprawia, iż poduszki idealnie dopasowują się zarówno do głowy malca, jak również pozycji jego ciała. Kolekcja angel wings posiada szerokie zastosowanie dzięki czemu możemy mówić o jej uniwersalności. Produkty wchodzące w skład owej propozycji z powodzeniem można stosować w fotelikach samochodowych, wózkach oraz łóżeczkach.


Kolejnym istotnym walorem tytułowej kolekcji jest materiał z jakich wykonano poduszki. Pochodzi on od cenionych i powszechnie szanowanych producentów. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka jakość wykonania poduszek oraz zastosowanie najlepszych gatunkowo elementów składowych. Trwałość kolekcji gwarantuje mocny i solidny szew. Poduszki dla dzieci zostały wykonane z miękkiego i delikatnego materiału - velvet, który zapewnia komfortowy sen oraz wypoczynek. Sprężyste wypełnienie antyalergiczna sprawia, że poduszka La Millou angel wings jest całkowicie bezpieczna.

Poduszka angel wings nietuzinkowy nowoczesny design

Ogromną zaletą kolekcji poduszek dla naszych najmłodszych jest bogata paleta barw oraz zastosowanie nietuzinkowych wzorów. Styliści zadbali praktycznie o każdy szczegół kierując się motywami z popularnych bajek. Mnogość barw oraz odcieni sprawia, że poduszki z łatwością można dopasować do stylu pokoju dziecięcego nadając mu szczególnego charakteru. Do najczęstszych wyborów należą modele takie jak poduszka angel wings magic swan rafaello oraz La Millou angel wings Black Swan ecru głównie ze względu na swą nietuzinkowość i nowoczesny design. Szeroka oferta sprawia, że nawet najbardziej wymagająca mama znajdzie dla siebie i swej pociechy coś satysfakcjonującego. 

Angel's wings by La Millou

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów