VULLI S.A.

Marka Vulli powstała we Francji w 1946 roku. Renomę i sławę zyskała głównie dzięki uwielbianej przez dzieci Żyrafie Sophie. Oferta Vulli z roku na rok się rozszerzała, aby dziś mieć ponad 250 produktów. 
W ciągu ponad 50 lat swojej działalności firma Vulli stała się ekspertem w projektowaniu i produkcji zabawek dla dzieci i niemowląt. Doświadczenie i pracę producenta docenili w pierwszej kolejności Francuzi, ale z czasem produkty zyskały uznanie i sławę na całym świecie. Także autorytety z branży dziecięcej rekomendują Żyrafę Sophie i inne zabawki firmy Vulli jako najwyższej jakości produkty dla dzieci.
Produkty Vulli w 60% powstają we Francji w Rumilly w regionie Haute-Savoie. Najbardziej rozpoznawalny produkt Vulli czyli Żyrafka Sophie od ponad 50 lat stanowi obowiązkowy element wyprawki dla każdego małego Francuza. Jest wykonana w 100% z naturalnego drewna kauczukowego. Jest doskonałą zabawką – gryzakiem na okres ząbkowania. Choć wydaje się niepozorna, to w rzeczywistości stanowi jedną z najbardziej kochanych przez dzieci zabawek. Wyróżnia się na tle innych gryzaczków tym, że jest całkiem spora i dzięki temu łatwa do schwycenia za swoją długą szyję. Elementy żyrafy masują skutecznie obolałe dziąsła w okresie ząbkowania. Długie czarne oczy przykuwają uwagę, a cętki intrygują. 
Żyrafa Sophie występuje w wersji indywidualnej lub w wielu zestawach – z innymi gryzaczkami, grzechotkami i przytulankami. Zdecydowanie polecamy zabawki Vulli jako must have w wyprawce dla noworodka.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów