Brytyjską firmę PacaPod stworzyła Jacqueline Waggett, projektantka i jednocześnie mama dwójki dzieci. Bazują na swoich doświadczeniach i kierując się potrzebami matki, zaprojektowała specjalne torby do wózka, które wyróżniają się systemem 3w1.

Jacqueline jak każda mama, miała zawsze ze sobą dużo rzeczy dla dzieci i niewiele czasu na przeszukiwanie torby. Zaprojektowała więc torby, w których wszystko można bardzo szybko znaleźć. Ponadto torby miały służyć kobiecie od początku macierzyństwa przez kolejnych kilka lat. Torby są tak eleganckie, że nie koniecznie muszą służyć tylko jako torby do wózka. Wyglądem i jakością odpowiadają eleganckim torebkom dla kobiet. Paca Pod dzięki wielu przegródkom doskonale sprawdzają się w podróży. Wszystkie modele toreb PacaPod są modne, praktyczne i bardzo pojemne.

System 3w1 oznacza, że w skład zestawu wchodzi główna torba oraz dwie mniejsze torebki. Są one schowane w środku torby głównej. Można je także wykorzystywać samodzielnie – włożyć na dno wózka lub przyczepić do wózka. Te dodatkowe 2 torebki pomagają utrzymać porządek w torebce. Rzeczy dziecka i mamy można posegregować. Wszystko jest na swoim miejscu, w odpowiedniej torebce lub kieszonce, dzięki czemu szybciej znajdziesz rzeczy, której szukasz.