Spodziewasz się dziecka i poszukujesz produktów, które ułatwią Ci okres ciąży? Zadbaj o komfort i wypoczynek w tym okresie wybierając potrzebne produkty m.in. poduszka dla kobiet w ciąży w kształcie rogala, specjalne majtki pod brzuch na kobiet ciężarnych czy adapter do zapinania pasów w samochodzie.
Jeśli spodziewasz się dziecka, musisz zadbać o maksymalny komfort wypoczynku. Robisz to nie tylko dla siebie, ale również dla oczekiwanego maluszka. Głęboki sen jest podstawą relaksu, w czym pomoże specjalna poduszka ciążowa
Poduszka dla kobiet w ciąży to rewelacyjne rozwiązanie, dzięki któremu zapomnisz o męczących Cię dolegliwościach. Zapomnisz, czym jest bezsenność, ból kręgosłupa czy obrzęki nóg. Poduszka ciążowa została tak skonstruowana, by zapewnić możliwość maksymalnego wypoczynku nocnego. Wyróżnia się optymalną twardością i ma kształt rogala, dzięki czemu z jednej strony wspiera plecy, a z drugiej - stanowi oparcie dla powiększającego się brzuszka. Atutem jest fakt, iż pozwala wygodnie wypocząć w pozycji na lewym boku (zalecanej przez specjalistów).
Dostępna w naszej ofercie poduszka ciążowa zapewnia komfortowy i wypoczynek przyszłej matki, ale również wspiera prawidłowe ułożenie dziecka w najlepszej pozycji do porodu. Zadbaj o komfort, swoją wygodę i zdrowie maluszka.

Poduszka dla kobiet w ciąży

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów