Zabawa magnesami od zawsze intryguje i zachwyca dzieci. Jest to rodzaj magii, która dzieje się na ich oczach. Jest to też również bezpieczeństwo oraz nauka płynąca z zabawy.
W kategorii zabawek magnetycznych mogą Państwo odnaleźć przeróżne przedmioty dla mniejszych i większych. Wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów i z największą starannością dla dziecka pociechy.

Zabawki magnetyczne dla dzieci intrygują każdego. Działanie magnesu jest proste, ale w swej prostocie uczy i bawi. Dzieci mogą poznać siłę przyciągania i odpychania już od najmłodszych lat podczas zabawy. Magnetyczne zabawki zostały wykonane z wielką precyzją. Zadbano o każdy szczegół, w szczególności o bezpieczeństwo maluchów. Zastosowano najlepsze materiały oraz przygotowano najlepsze projekty, aby dzieci mogły bez przeszkód cieszyć się zabawkami, a jednocześnie, aby poznawały świat i stykały się z prawami fizyki. Magnetyczne zabawki dla dzieci rozwijają umysł, zdolność obserwacji, kreatywność oraz logiczne myślenie. Są idealnym prezentem dla dzieci ciekawych świata i bystrych. Zabawki magnetyczne dla dzieciaków sprawią im mnóstwo frajdy, a przy tym nauczą i zadbają o komfort rodziców.

W ramach tej kategorii mogą Państwo znaleźć tablice magnetyczne, zabawkowy drewniany warsztat ze ścianą magnetyczną czy magnetyczne układanki. Doskonały sposób na stymulację rozwoju najmłodszych i pomysł na pyszną zabawę. 

Zabawki magnetyczne

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 169 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 169 elementów